e-light

"MED220" E-light Frakcyjny HIT 2013!

Przedstawiamy nową technologię "Elight Fractional"

Urządzenie „MED220″ zostało skonstruowane w nowej technologii frakcjonowania wiązki światła i jest obecnie najskuteczniejszym laserem typu E-light. Wyposażony został w cztery głowice frakcyjne IPL + RF o dł. światła: VR-420, PR-510, SR-560 i HR-690 nm, wszystkie z emisją fali radiowej RF.
Frakcjonowanie (rozdzielanie) wiązki światła impulsowego odbywa się przez specjalnej konstrukcji kryształ, który przepuszcza energię światła małymi punktami o średnicy 0,5 mm. Nowy system ułamkowej emisji E-światła generuje lepsze wyniki terapeutyczne niż tradycyjna technologia IPL i E-Light. Energia cieplna dociera w głębsze warstwy skóry przy mniejszej odczuwalności dla pacjenta. Mikroprocesor sterujący ma zaprogramowanych 180 ustawień, w zależności od typu skóry, pigmentacji i grubości włosów dla takich zabiegów jak: terapia trądziku i redukcja blizn potrądzikowych, leczenie zmian naczyniowych i pigmentowych, wybielanie skóry, teleangiektazja, fotoodmładzania oraz usuwanie włosów zarówno na jasnej jak i na ciemnej skórze

 


 

 

 

 

 


Praca na tym urządzeniu jest bardzo uproszczona ze względu na zaprogramowanie aż 180-ciu różnych ustawień parametrów emisji światła umożliwiających szybkie wykonanie zabiegów dla wszystkich możliwych typów klientów. Mamy możliwość zastosowania jednej z czterech głowic dla wykonania czterech typów zabiegów:

1. Głowica VR emituje światło niebieskie o długości 420 nm. Mamy 30 zaprogramowanych ustawień dla zabiegów terapii trądziku. Wiązka światła niebieskiego 420 nm wnika głęboko w skórę i działa na gruczoły łojowe, ograniczając wydzielanie sebum. Światło niebieskie ma własności odkażające, obkurczające pory i co najważniejsze niszczy bakterie odpowiedzialne za powstanie trądziku. Metoda ta bardzo dobrze sprawdza się podczas samej tylko pielęgnacji cery łojotokowej, zapobiegając powstawaniu zmian trądzikowych.

2. Głowica PR emituje światło zielone o długości 510 nm. Mamy 30 zaprogramowanych ustawień dla zabiegów: terapia przebarwień i teleangiektazja - rozjaśnianie skóry. Teleangiektazja to objaw polegający na obecności poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych, potocznie określanych jako pajączki naczyniowe. Silna wiązka światła zielonego pochłaniana jest przez hemoglobinę, zawartą w czerwonych krwinkach. Powoduje to termiczną koagulację naczyń. Ta długość światła działa również na melaninę powodując wybielenie i likwidację przebarwień skóry.

3. Głowica SR emituje światło żółto-pomarańczowe o długości 560 nm. Mamy 30 zaprogramowanych ustawień dla zabiegów fotoodmładzania, spłycania zmarszczek i blizn potrądzikowych. Wiązka światła o długości 560 nm pobudza komórki wskutek czego skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki.

4. Głowica HR emituje światło podczerwone 690 nm. Mamy 90 zaprogramowanych ustawień dla zabiegów epilacji - usuwania owłosienia. Wiązka światła o długości 690 nm przenika przez skórę gdzie jest absorbowane przez pigment znajdujący się w mieszkach włosowych - melaninę. Pochłanianie promieni prowadzi do zniszczenia cebulki włosa. Ta długość światła umożliwia usuwanie włosów w bardzo szerokim zakresie pigmentacji skóry, od bardzo jasnej do ciemnej z uwzględnieniem grubości włosów od bardzo cienkich do grubych. Poniżej przedstawiono wybór odpowiednich ustawień zabiegu epilacji w zależności od typu skóry, pigmentacji i grubości włosów. W urządzeniu zaprogramowano 90 ustawień gotowych do zastosowania. Obsługa urządzenia polega jedynie na prawidłowej ocenie cech osobowych pacjenta i wyborze odpowiedniego ustawienia.

 

STEROWANIE URZĄDZENIEM Z MONITORA DOTYKOWEGO

 

Urządzenie zapewnia stabilną pracę non stop. Jest to szczególnie ważne dla tych klientów, którzy zdecydowali się na promocję swojej firmy przed firmy typu GRUPON i wykonują dziennie bardzo dużo zabiegów non stop. System kontroli chłodzenia generatora, elektroniki sterującej i głowicy zapewnia bezpieczną pracę i długą żywotność lasera.  


Specyfikacja techniczna:

typ urządzenia

  Intense Pulsed Light + Bipolar RF

długości światła

  Trzy głowice: VR-420nm, PR-510nm, SR: 560nm i HR: 690nm-1200nm

sterowanie - interface

  10.4"  multi color dotykowy monitor

czas trwania impulsów

  9-45ms

RF częstotliwość

  3Mhz

RF moc

  0-50W

E-light energia

  10-50J/cm2

powtarzanie emisji błysków

  0,5 - 1 sekunda

wielkość kryształów

  VR, PR, SR: 10x40mm, HR: 15x50mm

chłodzenie

  +50 do -100 C

wymiary

  510x560x1140mm

moc

  Max 2000 Wat

waga

 38kg

zasilanie

  AC 220V, 10A, 50Hz

 


GWARANCJA                LEASING                CENNIK                  KONTAKT

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2008 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN