SYNERGY FRM 1

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA „FRM
Frakcyjna Radiofrekfencja Mikroigłowa

Frakcyjny system mikroigłowy RF zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry oraz usuwanie rozstępów i blizn zanikowych poprzez selektywne oddziaływanie na różnej głębokości skóry. Dodatkowo, energia RF wytwarza wystarczającą ilość ciepła do denaturacji komórek i likwidowania przyczyn trądziku, oraz bakterii z gruczołów łojowych. Penetracja preparatów leczniczych i witaminowych jest również łatwiejsza poprzez kanały wytworzone w trakcie terapii. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu SYNERGY FRM są mikroigły, przez które emitowana jest bezpośrednio wewnątrz tkanki wiązka fal radiowych. Unikalną cechą RF mikroigłowej jest możliwość precyzyjnego regulowania temperatury i głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę. Efekt termiczny jest najsilniejszy w okolicach zakończeń mikroigieł, dzięki czemu podgrzewana jest nie tyle powierzchnia skóry, co jej głębsze warstwy. Głębokość wkłucia mikroigieł stosowana jest w zakresie 0,5, 1 i 1,5 mm. RF mikroigłowa oprócz działania odmładzającego może być stosowana w zabiegach usuwania zmarszczek, blizn zanikowych czy rozstępów, które powstały w wyniku uszkodzeń włókien kolagenowych i elastyny głęboko w skórze właściwej, a także w leczeniu nadpotliwości.

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja RF jest to fala elektromagnetyczna, która emitowana do skóry powoduje mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Tak więc poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze. Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w 36 mikroigieł, które po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 1,5 mm podgrzewane są prądem RF na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Tradycyjną radiofrekwencją nie uzyskamy takiego efektu. Aby podgrzać głębsze warstwy, powierzchnia skóry musiała być mocno przegrzana, pomimo stosowania chłodzenia, poza tym trudno jest uzyskać jednolite podgrzanie na całej głębokości. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.

SPECYFIKACJA:                                                                                                                                                                                                                                                                                 nasadka z igłami                                    nasadka RF
1. głębokość wkłucia – 0,5mm, 1mm, 1,5 mm
2. czas wkłucia i emisji RF – 0,1 – 2 sek.
3. częstotliwość fali radiowej bipolar 2 Mhz
4. moc fali radiowej – 1 – 50 Wat
5. ilość igieł 36 na powierzchni 1 cm2
6. 3 programy i ustawienia manualne
7. jednorazowe nasadki z igłami

 

W zestawie po 10 sztuk nasadek igłowych: 0,5, 1 i 1,5 mm oraz 10 sztuk nasadek RF


Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecam wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

PRZED                                                                     PO

FINANSOWANIE ZAKUPÓW – LEASING

 W cenie urządzenia zapewniamy praktyczną naukę wykonywania zabiegów przeprowadzoną przez doświadczoną i praktykującą kosmetolog, zakończone wydaniem Dyplomu. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją oraz zapewniony jest serwis pogwarancyjny.
Do urządzenia dołączamy: instrukcję obsługi w języku polskim, materiały pomocnicze do wykonywania zabiegów, po dziesieć nasadek z igłami 0,5  , 1,0   ,  1,5  mmm  i nasadkę RF.

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2008 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN