„YAG-1500″
LASER  NEODYMOWO  YAGOWY  typu  Q-SWITCHED.

Laser został skonstruowany z przeznaczeniem do zabiegów peelingu węglowego, usuwania tatuaży, leczenia trądziku, plam posłonecznych i zbędnego owłosienia oraz wypalania drobnych naczynek. Głowica emituje światło lasera  o energii regulowanej od 300 do 1500 mJ w czasie 10 ns. Zastosowano trzy długości laserowego światła:
- wiązka światła o długości 532 nm oddziałuje na struktury położone bliżej powierzchni skóry i stosowana do usuwania drobnych naczynek, przebarwień i tatuaży czerwonych i brązowych
- wiązka światła o długości 1064 nm która wnika głębiej i jest stosowana do usuwania ciemno szarych i czarnych tatuaży, usuwania włosów i wypalania drobnych narośli
- wiązka światła o długości 1320 nm jest stosowana do peelingu węglowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usuwanie tatuaży wykorzystujemy w zakresie energii od 1000 do 1500 mJ i częstotliwości 3-6 Hz . Laserem możemy usunąć obrazy czerwone i brązowe – końcówka 532 nm i ciemne tatuaże (czarne, szare, granatowe) – końcówka 1064. Laser posiada ograniczenia w usuwaniu tatuaży żółtych, fioletowych, pomarańczowych, różowych, białych. Podstawową zaletą laserowego usuwania tatuażu jest jego skuteczność. Zabieg laserem nie jest bolesny i zmniejsza ryzyko powstania blizn do minimum. Zakres zastosowanych parametrów mocy lasera do 1500 mJ umożliwia usuwanie pigmentów tatuażu położonych nawet głęboko w skórze. Ilość zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia tatuażu zależy od jego wielkości, umiejscowienia na skórze oraz głębokości osadzenia się pigmentu. Zwykle wykonujemy 3-8 zabiegów w odstępach 4 tygodni. 
Usuwanie zmian naczyniowych małych: rumienia , teleangiektazji, naczynek – „pajączków”. Ustawiamy energię w zakresie od 500 do 1500 mJ zależnie od głębokości położenia naczynka i grubości skóry. Częstotliwość impulsów od 1 do 3 Hz.
W przypadku zmian naczyniowych tkanką do usunięcia są naczynia krwionośne. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi – hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę koaguluje i niszczy ścianę naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane przez organizm. Efektywna terapia może składać się z kilku zabiegów wykonywanych w ciągu kilku tygodni (zazwyczaj konieczne jest wykonanie 1-5 zabiegów). Spodziewanych efektów należy oczekiwać w okresie od kilku dni do kilku tygodni . Zabiegi powtarza się w odstępach 2-3 tygodniowych.
Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera Nd-Yag 1320 nm . Polega na usuwaniu drobinek węglowych ze skóry twarzy i dekoltu, które nałożono chwilę przed zabiegiem i które wnikają do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W czasie zabiegu absorbują energię światła laserowego i powstające „mikroeksplozje” powodują oczyszczenie i zmniejszenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu skóry, stymulację kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych;
Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:

stymulacji i regeneracji skóry,
usunięcie zaskórników i zwężenia por ów skóry,
zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
usuwania przebarwień

Zabieg polega na oczyszczeniu światłem lasera skóry posmarowanej zawiesiną węgla.
Zabieg jest niebolesny lub nieznacznie bolesny po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.
Kolejne zabiegi powinno wykonać się w serii kilku w zależności od wskazań i osiąganych efektów, odstępy między zabiegami 1-2 tygodniowe.
Przeciwwskazaniem do zabiegu są zmiany chorobowe na naświetlanym obszarze, nadwrażliwość na światło i stosowanie leków światło uwrażliwiających.

 

CO OFERUJEMY PRZY ZAKUPIE LASERA  „YAG-1500″:
Laser „YAG-1500″ wyposażony jest w głowicę z lampą neodymowo yagowym o napięciu znamionowym 1000 Volt i celownikiem optycznym – czerwona dioda laserowa . Do głowicy Nd Yag dołączamy trzy końcówki: jedna z soczewką skupiającą promień światła o długości 1064 nm do średnicy 5 mmm , drugą odcinającą promień światła do 532 nm oraz trzecią o długości 1320 nm do peelingu węglowego. Dla zabezpieczenia oczu dołączamy: okulary ochronne dla osoby obsługującej i dla pacjenta. Do układu chłodzenia dołączamy 5-cio litrowy zbiornik z wodą destylowaną oraz lejek do uzupełniania wody. Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi, certyfikaty CE dla kontroli sanepidu i materiały pomocnicze do wykonywania zabiegów.
Ponadto w cenie urządzenia zapewniamy: dostawę, uruchomienie i instruktarz obsługi urządzenia oraz szkolenie z obsługi i wykonywania zabiegów laserowych zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona kosmetolog prowadząca własny gabinet.

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2008 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN